Meniu
Coșul tău

Rochita din catifea moale cu maneca lunga - TOTAL ECLIPSE - Konges Sløjd

Rochita din catifea moale cu maneca lunga - TOTAL ECLIPSE - Konges Sløjd
335,00 Lei

Optiuni disponibile

Rochita din catifea moale cu maneca lunga - TOTAL ECLIPSE - Konges Sløjd
335,00 Lei
Adauga in Cos
gls curier
Ajunge la tine incepand cu
Comanda pana la ora 14, ca sa primesti produsele a doua zi !
Cost fix pentru transport - 12 lei (+5 lei Taxa procesare ramburs pentru comenzile cu plata la livrare)

Aceasta rochita din colectia Konges Sløjd va completa perfect tinuta micutei printese pentru perioada sarbatorilor de iarna sau un eveniment elegant.

Rochita este confectionata din catifea moale, perfect pentru o fetita cocheta. Este prevazuta cu un guler dublu cu broderie pentru un plus de eleganta. Rochita are mansete elastice cu volane iar la spate se inchide cu un nasture in forma de inima.


Material: 95% poliester reciclat, 5 % elastan

Recomandare de ingrijire: Se poate spala in masina de spalat rufe la program bland de 30 de grade.

Producator: Konges Sløjd

   

Opinii

Parerea ta conteaza!

Lasa-ne opinia ta!
Pentru scopuri precum afișarea de conținut personalizat, folosim module cookie sau tehnologii similare. Apăsând Accept sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Prelucrarea Datelor cu Caracter Personal